Захист і представництво інтересів осіб в судах (сімейне, цивільне, кримінальне, адміністративне право). Реєстрація, юридичний супровід та ліквідація підприємств. При роботі з контрагентами юридична допомога вкрай необхідна.

  • Представництво у Міжнародному комерційному арбітражному суді при Торгово-промисловій палаті.
  • Система оцінки фінансової стійкості компанії шляхом переведення у бали попередньо обчислених фінансових показників. [newline]Результат фінансового скорингу від YouControl — композитний індекс FinScore.
  • Юристи проведуть якісний due diligence (перевірку майбутнього партнера) і розроблять договір, що захищатиме ваші інтереси.
  • Юридична консультація ФОП, ТОВ може знадобитися в будь-який момент щодо будь-яких питань, тому треба заздалегідь потурбуватись про штатного юриста або договір щодо надання послуг на аутсорсі.
  • Замовте безкоштовні консультації юристів в Києві і Україні, зрозумійте, що вам потрібно і після цього можете звертатися до конкретного юриста за певними платними послугами.

Вітаємо адвоката-волонтера Юридичної Сотні Марію Максимкову із ще однією виграною справою. До Марії звернувся за допомогою боєць eighty бригади Юрій у сімейному спорі. «Год назад у нас повторился пример проблемы … Мобілізований учасник АТО Вадим Пінкук, … Якщо ви вирішили зайнятися підприємницькою діяльністю та офіційно отримувати дохід від неї, вам слід зареєструватися як фізична особа-підприємець. Дана стаття допоможе вам розібратись, як швидко та правильно це зробити.

Підписатися На Розсилку Юридичної Сотні:^

Наприклад, на оскарження звільнення через суд працівникові законодавством відводиться всього один місяць від дати отримання наказу про звільнення / видачі трудової книжки. Зазвичай допомога адвоката або юриста стає необхідною у випадку виникнення проблем, як то судова справа, необхідність стягнення право полтава заборгованості або реєстрація ТОВ та інших. Однак варто вдаватись до послуг юриста також для того щоб уникнути проблем – при укладенні договору, здійсненні операцій з майном, переговорів з контрагентом. Уявіть, що ви задаєте своє питання одночасно 3500 досвідчених юристів і адвокатів.

юрист консультация

Земельної ділянки, транспортного засобу та обладнання. Вирішення адміністративних та господарських справ. Прописуємо алгоритм наступних юридичних дій за підсумками обговорення. Надаємо детальну письмову консультацію для економії твого часу або ж консультуємо усно. Кожен клієнт має можливість отримати професійну консультацію (платну чи безкоштовну) з будь-якого питання.

Працюючи З Клієнтом Залишаємось На Зв’язку 24

Необхідна більш тривала підтримка, в тому числі підготовка до захисту в суді. Важливо бути впевненим в професіоналізмі юриста. Досвідчений адвокат уважно вивчить проблему, в тому числі її документальне обґрунтування. Спеціалісти повинні економити час клієнта, а консультація юриста з питань спадщини в Києві – бути максимально продуктивною. Ці вимоги вже багато років являються основою успіху ЮК «ENTIRE».

В Якому Регіоні Зареєстрована Юридическая Консультация Яворовского Района ?

Питання нерухомості завжди тісно повязані із сімейними та спадковими правовідносинами. Отримання сертифікатів і ліцензій . Юрист допомагає сформувати пакет документів і забезпечити відповідність усім вимогам для оформлення потрібного дозволу з першого разу. Зазвичай допомога фахівця потрібна при оформленні всіх видів ліцензій, реєстрації товарного знака і в інших ситуаціях. Широкий спектр адвокатських та юридичних послуг. Юридичний супровід, реєстрація та ліквідація підприємств.

Close

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
adipiscing elit. Pellentesque vitae nunc ut
dolor sagittis euismod eget sit amet erat.
Mauris porta. Lorem ipsum dolor.

Working hours

Monday – Friday:
07:00 – 21:00

Saturday:
07:00 – 16:00

Sunday Closed

Our socials
About