УНІАН підготував добірку корисних порад та рекомендацій, які варто врахувати перед поїздкою до Греції. Подорожувати до Греції можна в будь-яку пору року. На території комплексу розташовано досуг харьков два басейни, джакузі, є тарзанка, сім гірок. Посередині великого басейну знаходиться бар, де можна купити коктейль, морозиво. Також перекусити можливо в кафе швидкого харчування.

І навіть назвали місцеву бухту на честь головного актора Ентоні Куінна. Бухту обіймають скелі, тут немає хвиль, а вода чиста немов з джерела. Це гігантські скелі, на яких ще в eleven сторіччі з’явився неприступний монастир. Своєю величчю вражає православний Аркадійський монастир датований ХVI сторіччям. Якщо ти не займаєшся дайвінгом, то насолодитись морським світом можна в акваріумах CRETAquarium.

де відпочивати в греції

Численні курорти відомі унікальними мінеральними джерелами. Країна з тисячолітньою історією та надзвичайною культурою завжди знайде, чим здивувати. Греція, країна древньої історії, неймовірної краси берегів, м’якого клімату, що спонукає Вас до відпочинку та оздоровлення. Смачна, корисна та колоритна кухня є її національним здобутком. У цій сонячній країні прийнято насолоджуватись кожним днем. Розмірений темп життя місцевого населення змусить Вас розслабитись та відпочивати.

Тут можна побачити стародавні руїни, споруди, зведені лицарським орденом госпітальєрів під час хрестових походів, фортецю Великих магістрів. На острові знаходиться безліч заток, підводних печер і бухт. Тут розташований великий, вкритий піском, пляж. Це найбільший острів Греції, де зосереджено найбільше пам’яток.

Тут знаходяться басейни, в тому числі гідромасажний, працює фітнес-центр, в якому проводяться заняття з аквааеробіки, є тенісний корт і поле для гри в гольф. Таємничий острів Родос належить архіпелагу Додеканес. Він славиться приголомшливими морськими курортами.

На Афоні є монастирі, а перший відкрився ще у 963 році. Відвідувати монастирі можуть лише чоловіки за попереднім записом, жінкам вхід заборонений. На території онастирів проживає понад 1700 монахів. Неймовірне місце на Халкідіках, куди відправляються туристи на катері. Тут дивовижний колір води Егейського моря, безліч розваг та кафе з найсмачнішими грецькими стравами. Існує думка, ніби відпочинок на Кіпрі дешевше, ніж в Греції.

Close

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
adipiscing elit. Pellentesque vitae nunc ut
dolor sagittis euismod eget sit amet erat.
Mauris porta. Lorem ipsum dolor.

Working hours

Monday – Friday:
07:00 – 21:00

Saturday:
07:00 – 16:00

Sunday Closed

Our socials
About