Ми регулярно оновлюємо каталог фільмів. Щоб не пропустити появу новинок в онлайн-кінотеатрі, стежте за нашими анонсами у соцмережах або підпишіться на нашу емейл-розсилку. Свого часу Жорж Мельєс оцінив кінематограф як спосіб, дієвий для того, щоб мати можливість значно поліпшити своє матеріальне становище, здебільшого за допомогою запаморочливих трюків. При поверненні квитків, що придбані за готівку — кошти повертаються готівкою. При повернення квитків, що оплачені карткою — гроші повертаються на картку з котрої відбулася оплата.

купити квитки онлайн в кінотеатр

Продавець зобов’язаний забезпечити та гарантувати відповідність якості Товару та Послуг вимогам якості на території України. 7.15. Перепродавати квитки за ціною, вищою від зазначеної у квитку. Займати місця, що не відповідають номеру ряду й місця, зазначених у квитку. 5.1.7.

Будь ласка, оберіть фільм

На вході до кінотеатру на час його роботи здійснює чергування наряд поліції з металошукачами. Із бомбосховищами, що знаходяться у шаговому доступі до кінотеатру (до 300 м), що мають можливість розмістити 300 та 200 громадян відповідно, досягнута домовленість про можливість укриття відвідувачів кінотеатру. У разі оголошення повітряної тривоги відвідувачів до бомбосховища супроводжує персонал кінотеатру. 9.11.

Для цього, зрозуміло, все має бути ідеальним, проте, як на зло, проблеми виникають одна за одною. 49 гривень, не уточнюючи справжню вартість квитка 45 гривень та націнку самого сервісу в 4 гривні. Таким чином, клієнт вводиться в оману. Він думає, що комісія відсутня, а квиток «по акції» коштує дешевше. Уже вирішили, що хочете дивитися? Визначитися допоможе всеукраїнська кіноафіша від “Карабас”. Ми зібрали для вас повний каталог показів по країні.

Бронювання знімається автоматично не пізніше ніж за 30 хвилин. Будь ласка, вкажіть логін та пароль, які вказані на абонементі/бейджі. Будь ласка, вкажіть своє ім’я, email та номер студентського квитка. У разі успішної оплати на вказану адресу буде надіслано квиток. Просимо брати напої до зали лише в закритих пляшках та герметичних термочашках. Зважаючи на особливості формату фестивального показу, ми не дозволяємо проносити до зали попкорн або іншу їжу.

Власники/-ці абонементів 2022 року, які не використали їх під час спеціального випуску Docudays UA минулоріч, можуть отримати абонемент для 20-го фестивалю безкоштовно. Якщо абонемент був використаний, у вас є змога отримати знижку 50 %. Для цього просимо написати на , вказавши електронну адресу попереднього замовлення.

ПРОДАЖ КВИТКІВ

У кінозалі Відвідувач зобов’язаний вимкнути мобільний телефон або перевести його у безшумний режим https://thegoneapp.com/creativity-in-your-own-hands-designing-your-own-game/ роботи. 4.1.3. Показ іншого фільму, замість фільму, на перегляд якого Відвідувач придбав Квиток.

Номер картки повинен бути той же з якого здійснювалася оплата. Оберіть собі місця в залі. Ваш вибір буде позначено червоним кольором. Інформація про вартість та статус місць з права від схеми. Оберіть тип квитка дорослий або дитячий (вік до 9 років включно), та натисніть «Придбати». У випадку якщо Ви хочете лише забронювати обрані квитки, натисніть «Бронювати». Послуга бронювання платна (5 гривень за кожне обране місце).

База даних і її зміст залишаються в нашій компанії і зберігаються в процесорах даних чи серверах, які функціонують від нашого імені і контролюються нами. Ваші персональні дані в жодному разі не будуть передаватися нами чи нашими агентами для використання третіми сторонами, окрім випадків, коли Ви надаєте свою згоду чи коли це вимагається, згідно із законом. Коли Ви використовуєте наш веб-сайт, ми зберігаємо дані на наших серверах в цілях безпеки. Ці дані можуть включати назву вашого провайдера Інтернет-послуг, назву веб-сайту, яким Ви скористалися, щоб зайти на наш веб-сайт, а також веб-сайти, які Ви відвідували з нашого сайту і вашу ІР-адресу. 8.6.3 Призупинити чи припинити програму лояльності «Wizoria Cashback» у будь-який час із офіційним оповіщенням Учасників на офіційному сайті Кінотеатру.

Під час придбання квитків у касі, щоб використати «Wizoria Cashback» кошти, потрібно пред’явити ваш QR-код або назвати номер телефону та ввести Pin-код. Купуючи товари в кінобарі, ви також можете використати «Wizoria Cashback» кошти, надавши ваш QR-код або назвавши номер телефону, та ввести Pin-код. Якщо ви не надаєте QR-коду або Pin-коду та повідомляєте тільки номер телефону, вказаний при реєстрації, «Wizoria Cashback» кошти нараховуються, але використання їх без QR-коду або Pin-коду неможливе. Використовувати «Wizoria Cashback» кошти має право тільки зареєстрований учасник, який може пред’явити QR-код або повідомити номер телефону та Pin-код. Кошти з вашого «Wizoria Cashback» рахунку ви можете списувати щоразу, як купуєте квитки онлайн або у касі кінотеатру. Для того, щоб придбати квитки на веб-сайті та використати «Wizoria Cashback» кошти, зайдіть у свій аккаунт і вам буде запропоновано використати ваші «Wizoria Cashback» кошти, якщо вони доступні на вашому рахунку.

Так, у фойє кожного нашого кінотеатру є безкоштовний Wі-Fi. «Подарунковий сертифікат» не може обмінюватися на готівку, решта готівкою також не виплачується. Після оформлення документів вам будуть повернені кошти у повному розмірі. Фактом успішного бронювання квитків є отримання вами номера бронювання і поява заброньованих квитків у вкладці «Мої квитки». Розрахунок картками Visa та Mastercard забезпечує сервіс онлайн-платежів Portmone.com.

Close

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
adipiscing elit. Pellentesque vitae nunc ut
dolor sagittis euismod eget sit amet erat.
Mauris porta. Lorem ipsum dolor.

Working hours

Monday – Friday:
07:00 – 21:00

Saturday:
07:00 – 16:00

Sunday Closed

Our socials
About